Bentley Continental Supersports with 2.4G R/C under License
Νέο
Η Bentley Continental είναι η Αυθεντική Bentley με σήματα Γνησιότητας σε όλο το αυτοκίνητο & έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε Luxury Edition με ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ Κάθισμα & Aνάρτηση!!!
Η Bentley Continental παράγεται κατόπιν έγκρισης της Bentley & είναι ιδανικό για παιδιά ηλικίας από 1 έως 8 ετών δίνοντάς τους τη δυνατότητα να γευτούν από μικρά τη χαρά της οδήγησης.
Η Bentley Continental για να κινηθεί παίρνει μπρός πατώντας 1 κουμπί εκκίνησης & ακούγεται ένας μοναδικός ρεαλιστικός ήχος έναρξης αυτοκινήτου.
Αποτελείται από 2 επαναφορτιζόμενες μπαταρίες 6 Volt,7ΑΗ η κάθε μία που έχει διάρκεια 1 έως 2 ώρες ανάλογα με το βάρος του παιδιού και τον τρόπο χρήσης του.
Η Bentley Continental έχει 2 ανοιγόμενες πόρτες για την εύκολη πρόσβαση των παιδιών στο αυτοκίνητο & για την ασφάλεια των παιδιών υπάρχουν ζώνες ασφαλείας και προφυλακτήρες μπρός και πίσω.
Το αυτοκίνητο κινείται χρησιμοποιώντας ένα λεβιέ ταχυτήτων με επιλογή για αργό-γρήγορο είτε προς τα εμπρός είτε για όπισθεν,με ταχύτητα 5-8 χιλιόμετρα την ώρα.
Η Bentley Continental είναι Ειδική Έκδοση:Luxury Edition καθώς περιλαμβάνει:2X45Watt μοτέρ,ΣΥΣΚΕΥΗ ψηφιακής ένδειξης μπαταρίας ενσωματωμένη στο ταμπλό του αυτοκινήτου & Δερμάτινο κάθισμα.Το τηλεχειριστήριο είναι Bluetooth 2.4G ειδικά σχεδιασμένο με μοναδική συχνότητα για το κάθε αυτοκίνητο & δεν συχρονίζει με κανένα άλλο ηλεκτρικό αυτοκίνητο.Εχει επιλογή 3 ταχυτήτων :Αργό-Μεσαίο-Γρήγορο & είναι 4 σχέσεων μετάδοσης (εμπρός-πίσω-δεξιά-αριστερά) & δίνει τη δυνατότητα στους γονείς να κινούνε το όχημα με ασφάλεια.
Η Bentley Continental είναι πολύ εύκολη στη συναρμολόγησή τoυ και συνοδεύεται από εγχειρίδιο χρήσης.
| Τηλεκατεύθυνση : | 4 κατευθύνσεων |
| Φορτιστής : | 100-240 Volt |
| Μπαταρία : | 12 Volt,14 AH |
| Κινητήρας : | 2x45 Watt |
| Ταχύτητες : | 6 (3 για εμπρός & 3 για όπισθεν) |
| Διάμετρος Τροχού : | 25cm |
| Συσκευή στο Ταμπλό : | Ψηφιακή Ενδειξη Μπαταρίας |
| Φώτα εμπρός : | LED |
| Φώτα πίσω : | LED |
| Ταμπλό : | Με φώτα LED στο καντράν |
| Ηλικία : | 1-8 ετών |
| Μέγιστο Βάρος : | 40 κιλά |
| Μικτό/Καθαρό Βάρος : | 28/23 κιλά |
| Packing : | 134x69x34cm |
| Διάσταση : | 131x87x55cm |
| Εγγύηση : | 2 Χρόνια |
