4x4 BMW i4 with 2.4G R/C under License
Νέο
Το 4x4 BMW i4 είναι η Αυθεντική BMW με σήματα Γνησιότητας σε όλο το αυτοκίνητο & διαθέτει 4 μοτέρ ανάρτηση και Τροχούς με Λάστιχο!!!
To 4x4 BMW i4 παράγεται κατόπιν έγκρισης της BMW & είναι ιδανικό για παιδιά ηλικίας από 1 έως 8 ετών δίνοντάς τους τη δυνατότητα να γευτούν από μικρά τη χαρά της οδήγησης.
Το 4x4 BMW i4 για να κινηθεί παίρνει μπρός πατώντας 1 κουμπί εκκίνησης & ακούγεται ένας μοναδικός ρεαλιστικός ήχος έναρξης αυτοκινήτου.
Αποτελείται από μια επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12 Volt,7 ΑΗ που έχει διάρκεια 1 έως 2 ώρες ανάλογα με το βάρος του παιδιού και τον τρόπο χρήσης του.
Το 4x4 BMW i4 έχει 2 ανοιγόμενες πόρτες για την εύκολη πρόσβαση των παιδιών στο αυτοκίνητο & για την ασφάλεια των παιδιών υπάρχουν ζώνες ασφαλείας και προφυλακτήρες μπρός και πίσω.
Το αυτοκίνητο κινείται χρησιμοποιώντας ένα λεβιέ ταχυτήτων με επιλογή για αργό-γρήγορο είτε προς τα εμπρός είτε για όπισθεν,με ταχύτητα 5-7 χιλιόμετρα την ώρα.
Το 4x4 BMW i4 είναι Ειδική Έκδοση:Luxury Edition καθώς περιλαμβάνει:4x30 Watt μοτέρ,ΣΥΣΚΕΥΗ ψηφιακής ένδειξης μπαταρίας ενσωματωμένη στο ταμπλό του αυτοκινήτου & Δερμάτινο κάθισμα.Το τηλεχειριστήριο είναι Bluetooth 2.4G ειδικά σχεδιασμένο με μοναδική συχνότητα για το κάθε αυτοκίνητο & δεν συχρονίζει με κανένα άλλο ηλεκτρικό αυτοκίνητο.Εχει επιλογή 3 ταχυτήτων :Αργό-Μεσαίο-Γρήγορο & είναι 4 σχέσεων μετάδοσης (εμπρός-πίσω-δεξιά-αριστερά) & δίνει τη δυνατότητα στους γονείς να κινούνε το όχημα με ασφάλεια.
Το 4x4 BMW i4 είναι πολύ εύκολo στη συναρμολόγησή τoυ και συνοδεύεται από εγχειρίδιο χρήσης.
| Τηλεκατεύθυνση : | 4 κατευθύνσεων |
| Φορτιστής : | 100-240 Volt |
| Μπαταρία : | 12Volt,7 Ah |
| Κινητήρας : | 4x30 Watt |
| Ταχύτητα : | 5-7 Km/hr |
| Ταχύτητες : | 6 (3 για εμπρός & 3 για όπισθεν) |
| Διάμετρος Τροχού : | 23cm |
| Συσκευή στο Ταμπλό : | Ψηφιακή Ενδειξη Μπαταρίας |
| MP3 : | Input |
| Φώτα εμπρός : | LED |
| Φώτα πίσω : | LED |
| Διακόπτες στο Ταμπλό : | USB |
| Ταμπλό : | Με φώτα LED στο καντράν |
| Κάθισμα : | 1 Δερμάτινο |
| Ηλικία : | 1-8 ετών |
| Μέγιστο Βάρος : | 30 κιλά |
| Μικτό/Καθαρό Βάρος : | 19/16 κιλά |
| Packing : | 116x58x26 cm |
| Διάσταση : | 115x67x45 cm |
| Εγγύηση : | 2 Χρόνια |
