24Volt Lamborghini Aventador SV White XXL under Licence
Νέο
Νέα XXL έκδοση με διάσταση 176x108x63 cm !!!
Με πεντάλ φρένου,χειρόφρενο & τροχούς με αέρα !!!
Διαθέσιμο από 15-05-2026 !!!
Η 24Volt Lamborghini Aventador SV είναι η Αυθεντική Lamborghini με σήματα Γνησιότητας σε όλο το αυτοκίνητο & έρχεται σε Luxury Edition 24Volt με Ρυθμιζόμενα Δερμάτινα καθίσματα.
Η 24Volt Lamborghini Aventador SV παράγεται κατόπιν έγκρισης της Lamborghini & είναι ιδανικό για παιδιά ηλικίας από 6+ ετών & ενήλικες δίνοντάς τους τη δυνατότητα να γευτούν τη χαρά της οδήγησης.
Η 24Volt Lamborghini Aventador SV για να κινηθεί παίρνει μπρός πατώντας 1 κουμπί εκκίνησης & ακούγεται ένας μοναδικός ρεαλιστικός ήχος έναρξης αυτοκινήτου.
Αποτελείται από μια επαναφορτιζόμενη μπαταρία 24 Volt,14ΑΗ που έχει διάρκεια 1 έως 2 ώρες ανάλογα με το βάρος των χρηστών και τον τρόπο χρήσης του.
Η 24Volt Lamborghini Aventador SV έχει 2 ανοιγόμενες πόρτες για την εύκολη πρόσβαση στο αυτοκίνητο & υπάρχουν ζώνες ασφαλείας σε κάθε ρυθμιζόμενο δερμάτινο κάθισμα
Το αυτοκίνητο κινείται χρησιμοποιώντας ένα λεβιέ ταχυτήτων με επιλογή για αργό-γρήγορο είτε προς τα εμπρός είτε για όπισθεν,με ταχύτητα 6-15 χιλιόμετρα την ώρα.
Η 24Volt Lamborghini Aventador SV είναι Ειδική Έκδοση:Luxury Edition καθώς περιλαμβάνει:1x200 Watt μοτέρ με αλυσίδα,οθόνη ΜΡ4 Touch Screen,κουκούλα,πατάκια & τροχούς με αέρα 12 Ιντσών.
Η 24Volt Lamborghini Aventador SV είναι πολύ εύκολη στη συναρμολόγησή της και συνοδεύεται από εγχειρίδιο χρήσης.
| Φορτιστής : | 100-240 Volt |
| Μπαταρία : | 24 Volt,14 AH |
| Κινητήρας : | 1x200 Watt μοτέρ με αλυσίδα |
| Ταχύτητα : | 6-15 Km/h |
| Ταχύτητες : | 6 (3 για εμπρός & 3 για όπισθεν) |
| Διάμετρος Τροχού : | 30 cm Τροχοί με αέρα 12 inch |
| Συσκευή στο Ταμπλό : | Ψηφιακή Ενδειξη Μπαταρίας |
| MP3 : | Υποδοχή |
| Φώτα εμπρός : | LED |
| Φώτα πίσω : | LED |
| Διακόπτες στο Ταμπλό : | ΜP4 Touch Screen |
| Ταμπλό : | Με φώτα LED στο καντράν |
| Χρώμα : | Λευκό |
| Κάθισμα : | Δερμάτινα- Ρυθμιζόμενα |
| Ηλικία : | 6+ ετών |
| Μέγιστο Βάρος : | 100 Κιλά |
| Μικτό/Καθαρό Βάρος : | 78/73 κιλά |
| Packing : | 173x97x52 cm |
| Διάσταση : | 176x108x63 cm |
| Εγγύηση : | 2 Χρόνια |
| Πόρτες : | Ανοιγόμενες προς τα πάνω |
| Τιμόνι : | Ρυθμιζόμενο σε ύψος |
| Φρένα : | Πεντάλ φρένου & χειρόφρενο |
| Φρένα : | Δισκόφρενο στους πίσω τροχούς |
